Milli Eğitim Müdürü Türkkan Durmak Biliyor

Ana Sayfa » EĞİTİM » Milli Eğitim Müdürü Türkkan Durmak Biliyor
Paylaş
Tarih : 20 Ağustos 2013 - 21:03

Ordu Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN , Vali Yardımcı Halil KARBUZ,Ünye Kaymakamı Mustafa DEMİR ve Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa ERDEM İle beraber Ünye İmam Hatip Lisesinin yeni, yapılan binasına gidilerek burada yetkililerden bilgi aldı.Yapılan çalışmalar ve yapılacak olanları yerinde incelediler.

Ünye Mehmet Vidinli Endüstri Meslek Lisesinin Atölye inşaatını inceleyen heyet binanın eksiklerini sıkıntılarını yerinde incelediler.

İl Milli Eğitim Müdürü çalışmalarımız ile Eğitimde kaliteyi ve başarıyı yakalayabilmemiz için öncelikle tam gün eğitime geçmeyi sağlamamız gerekiyor bütün uğraşımız bunun için dedi.

Bu çalışmalarımızda bizlere yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ettiğini ifade Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN,” Çalışmalarımız tam gün eğitime geçinceye kadar hızla devam edecektir “dedi.

Ardından İl Milli Nevzat TÜRKKAN Vali Yardımcı Halil KARBUZ,Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Gürsel AVCI ile birlikte Fatsa İlçesinde yapımı devam eden okul ve yurt inşaatlarını yerinde incelediler.

Fatsa Çağdaş Yaşamı Destekleme Dernği Kız Yurdunun inşaatını inceleyen heyet,Fatsa Dolunay İlkokulu/Ortaokulunda incelemelerde bulundu.

Fatsa Hasan Yahşi İlkokulu/ortaokulunun yeni yapılan binasını yerinde incelediler ve son olarak Fatsa Fen Lisesi yurdunun yapım aşamasındaki çalışmaları yerinde gördüler.

İl Milli Eğitim müdürü Nevzat TÜRKKAN ,bu yapımı devam eden binaların 2013-2014 eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmesi için gerekli hassasiyetin gösterileceğini ve öğrencilerin hiçbir mağduriyet yaşamaması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

 

Ünye Mehmet Vidinli Endüstri Meslek Lisesinin Atölye inşaatı.
fat ün

Ünye İmam Hatip Lisesinin yeni, yapılan binasına

fat ün

Fatsa Çağdaş Yaşam Kız Yurdu

fat ünfat ün

Fatsa Dolunay İlkokulu/Ortaokulu

 

fat ünfat ün

Fatsa Hasan Yahşi İlkokulu/ortaokulu

fat ünfat ün

Fatsa Fen Lisesi Yurt Binası  İnşaatı

fat ünfat ün

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

manseth
Bu Oyun Kaçmaz, Yalnız Bir Adam, Kutsal Bir Şehir

Medine Müdafii Fahrettin Paşa “KUMANDAN”, duygusal anlar yaşattı Ordu Büyükşehir Belediyesinin davetlisi olarak ilimize gelen Medine Müdafii

sakirgurel
Anadolu’dan Avrupa’ya Medya Açılımı

Projelerinin açılış törenini gerçekleştirmek üzere, Ünye’de buluşuyoruz. Ünye buluşmamızda ayrıca, TİMEF’in faydalanıcısı olduğu

sosyalp
Başkan Yılmaz, Bu Bir Sosyal Sorumluluk Projesi

Ordu Büyükşehir Belediyesi yönetim kadrosunca çocuk yuvasında kalan çocuklara destek devam ediyor. “Benim Velim, Benim Öğrencim” adlı proje

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz