Son Dakika
22 Temmuz 2019 Pazartesi

BAŞKAN TEKİNTAŞ, EĞİTİME OLAN DESTEĞİMİZ ARTARAK SÜRECEK

17 Eylül 2018 Pazartesi, 11:43

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında, eğitimin önemine vurgu yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi olarak eğitime olan desteklerinin yeni eğitim öğretim yılında da artarak devam edeceğini söyledi. Öğrenci ve öğretmenlere başarı dileklerinde bulunan Başkan Tekintaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Bizleri başarıya ulaştıracak en önemli kurum okul, en önemli araç eğitimdir. İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak olan okul, çocuklarımızı hayata hazırlayan ve eğitim imkanlarını sistemli bir şekilde sunan bir eğitim yuvasıdır. Eğitim öğretim yılı içerisinde alınacak olan eğitimlerin, öğrencilerimize beceri, üretkenlik, deneyim ve tecrübe kazandırmasını diliyorum. Bu çerçevede pratik ve uygulamalarla birlikte teorik bilgilerin de alınıp geleceği en iyi şekilde inşa edeceğimiz, milli ve manevi değerlerimizi en iyi şekilde elde ettiğimiz bir eğitim öğretim sezonu geçmesini temenni ediyorum.

“ALTINORDU BELEDİYESİ OLARAK EĞİTİME OLAN DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Milli Eğitim Bakanlığımız ve eğitim camiasının tamamı, velilerimiz ile işbirliği içerisinde eğitim ve öğretim sezonunu en iyi şekilde geçirecekler. Tüm bu çalışmalar yürütülürken bizde Altınordu Belediyesi olarak eğitime ve eğitim kurumlarımıza olan katkılarımızı ve yardımlarımızı arttırarak sürdürmeye devam edeceğiz.

Güzel bir gelecek için okuluna kavuşmanın mutluluğunu yaşayan sevgili çocuklarımıza ve bu onurlu mesleği seçen değerli öğretmenlerimize 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başarılı ve hayırlı olmasını diliyorum.”

You must be logged in to post a comment Login

Web Tasarım Army Design