Son Dakika
28 Mayıs 2020 Perşembe

İŞ ADAMINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

13 Mayıs 2019 Pazartesi, 08:56

Altınordu’da hizmet veren AYZEK Otel şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği düzenledi.  İftara şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra iş adamları ve dernek temsilcileri de katıldı. Programı Kuran-I Kerim tilavetiyle başladı. Yemekte ilk konuşmayı gerçekleştiren Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şube Başkanı Mehmet Ali Gümüşkaya şehit ve gazilerimizi asla unutmayacağız diyerek, “sakın ha boyunlarınız bükük olmasın. Şehit aileleri sizler bu vatanın gerçek sahiplerinin emanetlerisiniz. Bizleri bu güzel programda buluşturan AYZEK otel sahibi Zeki Aydın’a sizler adına teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

“İNANIN BU BİR İLK OLDU”

İftar programına Polis Şehitleri Ve Malül Gazileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Şenel Şahin de katıldı. Düzenlenen yemeğin bu anlamda Ordu’da bir ilk olduğunu belirten Şahin, “ Devletimiz bizim her an yanımızda. 19 yıldır ben bu ilde dernek yöneticiliği yapıyorum. Bu bir ilk oldu inanın. Bir Çok kişinin bu kadar gelip ne yapıyorsunuz dediğini görmedim. Belki de bir ilki gerçekleştiren iş adamı Zeki Aydın’a çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

“BİZE EMANET EDİLEN ŞEHİT YAKINLARIMIZI VE GAZİLERİMİZİ MİSAFİR ETTİK”

İftar Yemeğini düzenleyen AYZEK Otel Sahibi Zeki Aydın ise “Bugün önemli bir gün. Şehit ve gazi yakınlarımıza iftar yemeği verelim dedik. Toplum olarak bu değerlerimize sahip çıkmamız gerekiyor. Biz de bu yönde önemli bir adım atarak bugün burada bize emanet edilen şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi misafir etmek istedik.” Dedi

You must be logged in to post a comment Login

Web Tasarım Army Design