Son Dakika
19 Kasım 2019 Salı

MHP HEYETİNDEN GÜLER’E ZİYARET

29 Nisan 2019 Pazartesi, 13:40

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz ve il yönetimini ağırladı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Ordu’da Cumhur İttifakı’nın güzel bir örnek sergilediğini söyleyen Başkan Güler, “Ordu çok dinamik ve mükemmel bir şehirdir. Daha mükemmel hale getirmek için çalışmalarımızı birlikte hayata geçireceğiz” dedi.

BAŞKAN GÜLER, “AMACIMIZ ORDU’YU BİRLİKTE DAHA MÜKEMMEL YAPMAK”

Cumhur İttifakı’nın Ordu’da yaptığı çalışmalara teşekkür eden Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “İttifakın güzel bir örneğini yaptık. Size teşekkür borçluyuz. İnşallah birlikte daha güzel şeyler de yapacağız. Ordu çok dinamik ve mükemmel bir şehirdir. Amacımız daha mükemmel hale getirmek için çalışmaktır. Bu kapsamda geçen hafta ilimizde Çinli bir bankanın yöneticilerini ağırladık. 3 gün Ordu’da kaldılar ve yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik, projeleri konuştuk. Bundan önce de Japonya Büyükelçisi gelmişti, onunla da bir takım görüşmeler yapmıştık. Diğer taraftan TURKCELL ile ortak proje kapsamında programcılar yetiştiriyoruz. Çin ve Japonların ilimize güzel bir ilgisi var. Bizim ayrımız gayrımız yok. Çalışmalarımızı birlikte hayata geçireceğiz” diye konuştu.

MHP MİLLETVEKİLİ ENGİNYURT, “ORDU’NUN KAZANMASI İÇİN DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı kapsamında 19 ilçede ve büyükşehirde Ordu’da büyük bir başarı elde edildiğine dikkat çeken MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise “İlk ziyaretimizi size gerçekleştiriyoruz. Başarılı olmanız hepimiz adına büyük bir önem arz ettiğine inanıyoruz. Ordu için bu zamana kadar bir şeyler yapıldı ancak fazlasının yapılması lazım. Dere yolu bizim için olmazsa olmazdır. Liman bizim için en önemli ihtiyaçtır. Hızlı tren eğer hayata geçirilebilirse ilimizde çok büyük canlılık yaşanacaktır. İlimizde işsizlik ve göç büyük sorun olmuştur. Yatırımların kırsala dağıtılarak hayata geçirilmesi bu sorunun çözümünde etkili olacaktır. Ordu’nun kazanması için üzerimize düşen desteği vermeye devam edeceğiz. Siz bu şehrin ağabeyisiniz. Ordu sizden çok şey bekliyor” ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Web Tasarım Army Design