Son Dakika
20 Haziran 2019 Perşembe

SALMAN’DAN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK

28 Mart 2019 Perşembe, 22:09

Seçim çalışmaları için her gün ilçe ziyaretlerini sürdüren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Akkuş’taki mitinge katıldı. Gündoğdu Akkuş programının ardından ziyaretlerine Altınordu’da devam etti.

Büyükşehirde Hilmi Güler, Akkuş’da İsa Demirci

Sabah saatlerinde Akkuş’un Salman Mahallesi’nde Belediye Başkan Adayı İsa Demirci ve İlçe Başkanı Ramazan Acar ile esnafları ziyaret eden Metin Gündoğdu, miting alanında vatandaşlarla buluştu. Cumhur İttifakı Salman Mitinginde konuşan Gündoğdu “Milliyetçi Hareket Partisi de, AK Parti de sizin gibi Anadolu insanlarının kurduğu, sizlerle aynı düşünce dünyasında olan insanlar tarafından kurulmuş partilerdir. Siz cumhur ittifakının yanında olduğunuz sürece ülkemiz ve memleketimiz daha güçlü olacaktır. Bugüne kadar birçok hizmet gerçekleştirdik, bundan sonra da siz kıymetli hemşehrilerimizin desteği ile bu hizmetler devam edecek. Büyükşehir Belediyemize Hilmi Güler Bakanımızla, Akkuş’ta İsa Demirci Bakanımızla, bizler de Ankara’da memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Akkuş programının ardından ziyaretlerine Altınordu’da devam eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu Müteahhitler Birliği Derneği yöneticileri ile bir araya geldi.

You must be logged in to post a comment Login

Web Tasarım Army Design