İş’de Kadınlar Eğitim Programlarına Katılacak Kursiyerler
Ordu Ticaret ve Sanayi Odasının başvuru sahibi olduğu Ordu Büyükşehir Belediyesi(O.B.B.), Ordu Ticaret Borsası, Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Altınordu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Genç İnovatif Girişimciler Derneği (ORGİGDER) ortaklığında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’nın program otoritesi olduğu, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi, Operasyonel Programı çerçevesinde Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi II Hibe Programı kapsamında yürütülen, İş’de Kadınlar Projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Eğitim Programlarına Katılım gerçekleştirmeye hak kazanan Kursiyer Listeleri Aşağıda Sunulmaktadır:
Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen veya katılım durumunda değişiklik arz eden kişilerin 28.04.2017 tarihine kadar Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına başvuruda bulunmaları veya 0452 214 10 77 -214 19 35 no’lu telefon numaralarını aramaları beklenmektedir.
ASIL LİSTE |
||
S.N. | ADI SOYADI | ŞEHİR |
1 | ŞEYDA YÜCE | ORDU |
2 | HÜLYA YILDIZ | ORDU |
3 | ASLI PINAR AKSU EYÜPOĞLU | ORDU |
4 | ALEV ÖZLEM KÖLEOĞLU | ORDU |
5 | EMİNE AĞCA | ORDU |
6 | GÜLESER MAKSUTOĞLU | ORDU |
7 | RABİA YÜKSEL | ORDU |
8 | ESRA BACIN | ORDU |
9 | NAZLI GÜMÜŞ | ORDU |
10 | AHU BOZTEPE | ORDU |
11 | FATMA VEYİSOĞLU | ORDU |
12 | HATİCE İNCE | ORDU |
13 | ELÇİN SIRMALI | ORDU |
14 | DEMET TOPÇU HELVACI | ÜNYE |
15 | NAZİFE YANIK | ORDU |
16 | FİLİZ ÇAKIR | ORDU |
17 | ÖZLEM YEŞİLTEPE | ORDU |
18 | SONGÜL BİNDAŞ | ORDU |
19 | EMİNE ÖZDEMİR | ÜNYE |
20 | MELEK SERDAR | ORDU |
21 | PINAR CAN | ORDU |
22 | HACER YILMAZ | ORDU |
23 | EMETİ ÖZTÜRK | ORDU |
24 | ELİF ÖZTÜRK | ORDU |
25 | RASİME KALAFAT | ORDU |
26 | NURAN YALÇIN | ORDU |
27 | NURDAN BÖLÜKBAŞI | ORDU |
28 | EMİNE GÖZTEPE | ORDU |
29 | CANAN GÜR | ÜNYE |
30 | CANDİĞER FİLİZ KARADEMİR | ORDU |
31 | AYŞE ZOR | ÜNYE |
32 | ÖZGE BÜLÜR | ORDU |
33 | ÇİĞDEM SOMUN | ORDU |
34 | YEŞİM YEŞİLYURT | ORDU |
35 | ECE AKYOL | ORDU |
36 | DAMLA GÖZTEPE | ORDU |
37 | ZEKİYE BAHÇE | ÜNYE |
38 | NESLİHAN TORUNOĞLU | ÜNYE |
39 | FATMA TÜRKOĞLU | ÜNYE |
40 | SALİHA KURU | ÜNYE |
41 | MEDİHA KOKUL | ÜNYE |
42 | AYŞEGÜL AYDIN | ORDU |
43 | HANİFE TÜRKMENOĞLU | ORDU |
44 | GÜLAY ÖZEL | FATSA |
45 | AYŞE SEVİM | FATSA |
46 | ELVAN BALCI | ORDU |
47 | DUYGU BERBER | ORDU |
48 | EMİNE ALTUNTAŞ | ORDU |
49 | NURAY MUTLU | FATSA |
50 | NEVİN HAMSİCİ | ORDU |
51 | ÇAĞLA ŞENSOY | ORDU |
52 | DİLEK ÖZEN | ORDU |
53 | FATMA TASLI | ÜNYE |
54 | ÇİĞDEM USTA YILDIZ | FATSA |
55 | KÜBRA YAHŞİ | FATSA |
56 | DENİZ ŞİRİN | FATSA |
57 | EBRU YENİN | ÜNYE |
58 | SONGÜL KARAYİĞİT | FATSA |
59 | AYNUR AŞIK | ÜNYE |
60 | SERAP BAŞKAYA | ÜNYE |
YEDEK LİSTE |
||
1 | HASRET DURMAZ | ORDU |
2 | AZİME KAYA | ORDU |
3 | NURAN ÇELİK | ORDU |
4 | AYŞE ÖZCAN KALAFAT | ORDU |
5 | BELMA İNAN | ORDU |
6 | BETÜL NUR ÖZYURT | FATSA |
7 | ELİF YILDIRIM | ORDU |
8 | TÜKEZ NUR TEMEL | ORDU |
9 | AYŞE KILIÇARSLAN | ÜNYE |
10 | TUĞBA ÇÖL | ORDU |
11 | FATMA KAYA | ÜNYE |
12 | NURGÜL ERGÜL | ORDU |
13 | ESRA UZAN | ORDU |
14 | TÜLAY KÖROĞLU | ORDU |
15 | GÜLAY TERZİ | ÜNYE |
16 | AKGÜL DURSUN | FATSA |
17 | EMİNE ÇAKIR | ÜNYE |
18 | SONGÜL AKTAŞ | ORDU |
19 | NAGİHAN GÜDEK | ÜNYE |
20 | MERHABA KAPICI | ÜNYE |
You must be logged in to post a comment Login