Son Dakika
24 Ocak 2022 Pazartesi

LİDER PARKEYE ÇIKIYOR

17 Aralık 2021 Cuma, 16:09
Bu Haberi Paylaş!

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımını ağırlayacak.

 Sezona hızlı başlayan ve oynadığı ilk 3 maçta da rakiplerine büyük üstünlük sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ligin 4’üncü hafta mücadelesinde parkeye çıkmaya hazırlanıyor. Yarın ( Cumartesi ) saat 12.00’da Altınordu ilçesi Atatürk Spor Salonunda Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımını ağırlayacak olan engelsizler Ordu’sunda tek hedef ise galibiyet.

 RAKİP TANIMIYOR!

 Oynadığı ilk üç maçta da rakiplerine büyük üstünlük kuran Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı sırasıyla, Engelsiz Gaziantep Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımını 81-40, İzmir Bornova Barışgücü Engelli Basketbol Takımını 88-51 ve Karabük Demirkartal Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımını 67 –43 gibi net bir skorla yenme başarısı gösterdi.

 Böylece oynadığı 3 maçını da kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı 6 puan toplayarak ligde puan farkıyla liderliğe yükseldi.

 Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligine verilen aradan sonra 4. Hafta Karşılaşması 18 Aralık 2021 tarihinde saat: 12:00’da Altınordu Atatürk Spor Salonunda Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Kocaeli Başiskele Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı arasında oynanacak.


Bu Haberi Paylaş!

You must be logged in to post a comment Login

Web Tasarım Army Design